Forum

Baza Wiedzy

Forum
Posty
Tematy

Edukujmy się

7
5

Przywitaj się 🙂

Witaj, cieszę się, że nasze drogi zeszły się w świecie wirtualnym. Kim jesteś wędrowcze? Napisz parę słów o sobie i zapraszamy do wspólnego tworzenia życia w miłości 🙂 Wiedza, która tutaj jest dla Ciebie i nas wszystkich przekazywana ma służyć większemu dobru, jakim jest stworzenie świata opartego o jego naturalną energię jaką jest miłość. Zapraszam Ciebie do studiowania materiałów, do pracy nad sobą, do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, a w miarę możliwości do wspierania innych. Miłość, szczęście fantastycznie się mnożą kiedy się je dzieli 🙂

2
2

Coś do obejrzenia

Materiały filmowe, klipy, które warto obejrzeć. Tematyka różna od zdrowia, przez finanse, po fizykę kwantową. Wszystko to, co dotyczy naszego życia 🙂 **** Prośba o zgłaszanie w komentarzach linków nieaktywnych. **** Dziękuję Ł.

8
8

Coś do poczytania

Książki, ale nie tylko 🙂 Wartościowa wiedza, do zabrania na telefon i inne takie 😀 Proszę zgłaszać w komentarzach niedziałające linki. Z góry dziękuję, Łukasz

46
26

Cuda natury

Miejsce, które służy do dzielenia się cudami natury, które nas otaczają. Cieszmy oczy światem, który mnogością życia zadziwia, czasem szokuje, ale na pewno sprawia, że serce się raduje

1
1

Wspierajmy się!

Miejsce przeznaczone dla osób, które potrzebują jakiejś pomocy - w sprawach drobnych, większych. Nie bójmy się mówić o naszych potrzebach, bolączkach - razem da się wiele. Czasem "problem", który nas przytłacza wydaje się olbrzymi i nie do pokonania. Wydaje się - to bardzo ważne słowo, gdyż wszystko jest kwestią perspektywy. Co dla jednego jest olbrzymem, dla innego karłem.

0
0

Strefa świadomości
Posty
Tematy

Świadomość zdrowia

Świadomość zdrowia jest niezbędna, aby pozbyć się lęku związanego z chorobami. Strach o zdrowie wynika tylko z niewiedzy i braku świadomości, że choroby są niczym więcej jak podpowiedzią o nas samych, które pokazują się jako różnego rodzaju objawy płynące z ciała. Brak harmonii - jest o wiele lepszym określeniem "chorób". Określenie choroba, jest nacechowane negatywnym znaczeniem, które nijak ma się do rzeczywistości. Twojej rzeczywistości, którą kreujesz. Właśnie Ty, zarówno w kwestii zdrowia.


1
1

Świadomość finansowa

Wybudowanie i posiadanie świadomości finansowej jest niezbędne do właściwego funkcjonowania i poruszania się świecie, który obecnie jest oparty na wymianie dóbr za pośrednictwem pieniędzy. Pieniądz jest tylko formą energii. Pozyskanie świadomości w tym temacie i umiejętne zaimplementowanie jej do życia, jest jednym z kluczy do tego, aby rozwijać siebie oraz bliskich bez strachu o byt. Świat, który nam został dany wyróżnia jedno prawo - prawo obfitości. Obfitości na każdej płaszczyźnie. Jeśli jej brak - oznacza to jedno, brak harmonii i nieświadomość w jakimś aspekcie życia. Nic więcej, nic mniej.

0
0

Oczami, uszami, ustami artystów - świadomość z innej perspektywy

Muzycy, piosenkarze, aktorzy o świadomości. Otacza nas całe mnóstwo świadomych, obudzonych ludzi. Ludzi, którzy zrozumieli i dzielą się prawdą. Korzystajmy z ich dorobku.

4
4

 

  
Praca